stowarzyszenie

członkowie wspierający

GMV POLSKA Sp. z o.o.

ul. Marconich 2 lok. 2, 02-954 Warszawa

email: info@gmv.pl
tel: +48 22 651 91 45
faks: +48 22 858 99 69

GMV POLSKA Sp. z o.o.

www.gmv.pl

GMV Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1997. Firma ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Cieszy się dużym uznaniem rodzimych firm dźwigowych, architektów, projektantów, firm budowlanych, inwestorów i użytkowników dźwigów.

GMV Polska jest największym dostawcą dźwigów hydraulicznych na polskim rynku, a szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszą się dźwigi osobowe GREEN LIFT®, dźwigi towarowo-osobowe GPL®, dźwigi samochodowe VL®, a ostatnio również nowość: winda osobowa Home Lift® wg dyrektywy maszynowej 2006/42/WE.

więcej mniej image/svg+xml

Somfy Sp. z o.o.

ul. Marywilska 34J, 03-228 Warszawa

tel: +48 22 509 53 00
faks: +48 22 509 53 01

Somfy Sp. z o.o.

www.somfy.pl

SOMFY – Societé d’Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do zarządzania zewnętrznymi i wewnętrznymi elementami budynków mieszkalnych i komercyjnych takimi jak osłony okienne, drzwi czy bramy wjazdowe. Somfy to także numer jeden w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu. Firma posiada w swojej ofercie zintegrowane systemy zarządzania domem.

Korporacja powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu rozwinęła swoją obecność już w 56 krajach na świecie. Spółka posiada 73 filie, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 1996 roku. W 2014 roku w Niepołomicach (woj. małopolskie) została otwarta fabryka Sopem, należąca do Somfy. Docelowo zatrudnienie ma w niej znaleźć nawet 800 osób. W warszawskim odziale Somfy pracuje 40 osób. Funkcję Dyrektora Zarządzającego pełni Radosław Borkowski.

Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów grupy Somfy wynosi około 11 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 950 milionów euro. Dzienne moce produkcyjne to 70 000 napędów, a co 3 sekundy (przez 24 godziny w ciągu doby) instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

więcej mniej image/svg+xml

VELUX Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa

tel: +48 22 33 77 000
faks: +48 22 33 77 090

VELUX Polska Sp. z o.o.

www.velux.pl

Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment drewnianych i drewniano-poliuretanowych okien do poddaszy, świetlików tunelowych, oraz rozwiązań przeznaczonych do płaskiego dachu. Nowa Generacja okien VELUX, wprowadzona na rynek w 2014 roku, charakteryzuje się lepszym bilansem energetycznym, większą nawet o 10 % powierzchnią szyby, a także wieloma funkcjami, gwarantującymi wyższy komfort użytkowania. Dodatkowo firma dostarcza różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz systemy elektrycznego sterowania.

Obecnie Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 10 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. Jest jedną z najsilniejszych marek na rynku materiałów budowlanych. Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce są największym producentem i eksporterem okien z Polski, a poziom ich obrotów wynosi ponad 6 mld zł. W czterech fabrykach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach k. Tczewa oraz spółce handlowej pracuje ponad 4000 osób.

Grupa VELUX stoi na stanowisku, że zarówno nowe budynki jak i te wymagające remontu powinny odgrywać znaczącą rolę w redukcji CO2 i ograniczeniu zużycia energii. W związku z tym od wielu lat promuje idee zrównoważonego budownictwa. Opracowana koncepcja domów aktywnych zakłada tworzenie zdrowszych i bardziej komfortowych warunków życia przy ograniczeniu zużycia energii i wyeliminowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Poprzez realizację 21 projektów budowlanych w 12 krajach europejskich firma wykazała, że można budować obiekty spełniające standardy na rok 2020 przy wykorzystaniu powszechnie dostępnych technologii.

więcej mniej image/svg+xml

Venture Industries Sp. z o.o.

ul. Mokra 27, 05-092 Łomianki - Kiełpin

email: venture@venture.pl
tel: +48 22 751 95 50
faks: +48 22 751 22 59

Venture Industries Sp. z o.o.

www.venture.pl

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc firm instalacyjnych, budowlanych, specjalistycznych sklepów, jak i inwestorów będących odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że rozszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji pracowników oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i jakości dostarczanych urządzeń zapewni osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i przekonani co do wartości użytkowej i jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Od początku istnienia firma Venture Industries Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na rynku branży wentylacyjnej. Specjalizacja ta ma swoje źródła w działalności siostrzanej firmy - Ventur Tekniska AB, istniejącej w Szwecji od ponad trzydziestu lat.

Zajmujemy się produkcją, importem, exportem i sprzedażą na terenie kraju:
 • wentylatorów,
 • central wentylacyjnych,
 • odciągów stanowiskowych,
 • akcesoriów wentylacyjnych,
 • elastycznych przewodów do wentylacji i odciągów miejscowych.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce renomowanego producenta wentylatorów Firmy Soler & Palau S.A. z Hiszpanii.

 • Współpracujemy także z wieloma firmami z innych krajów: Danii, Francji, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii.
 • Zatrudniamy ponad 200 osób w dwóch oddziałach - siedzibie głównej w Kiełpinie k/Łomianek oraz zakładzie produkcyjnym w Grudziądzu.
 • Główna siedziba firmy to wybudowany w 1999 roku nowoczesny budynek biurowo magazynowy. Biura zarządu oraz działów: handlowego, technicznego, importu oraz księgowości zajmują w nim powierzchnię ok. 1000 m2. Integralną częścią budynku jest zajmujący powierzchnię 2000 m² magazyn wysokiego składowania, który pełni rolę centrum dystrybucji oferowanych przez nas wyrobów.

więcej mniej image/svg+xml

Schindler Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 12A, 02-676 Warszawa

tel: +48 22 549 21 00
faks: +48 22 843 79 78

Schindler Polska Sp. z o.o.

www.schindler.pl

Od przeszło 140 lat szwajcarska firma Schindler specjalizuje się w transporcie ludzi i towarów z wykorzystaniem wind, schodów oraz chodników ruchomych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy od lat jednym ze światowych liderów w branży. Działamy w przeszło 100 krajach i zatrudniamy ponad 50 000 specjalistów. Niezmiennie od ponad 140 naszym celem jest dostarczanie bezpiecznych i niezawodnych urządzeń. Jesteśmy prekursorem i niekwestionowanym liderem w obszarze zarządzania ruchem w transporcie pionowym (technologia PORT).

Każdego dnia z urządzeń Schindler korzysta ponad miliard osób na całym świecie.

W Polsce dostarczyliśmy urządzenia do tysięcy obiektów różnego typu, m.in. Dworca Centralnego w Warszawie, biurowców Warsaw Spire, Sky Tower czy spółdzielni mieszkaniowych, takich jak Pojezierze czy Dobrzec.

Zakres działalności:
 • projektowanie i dostawę wysokiej jakości wind osobowych i towarowych oraz schodów i chodników ruchomych,
 • konsultacje i wsparcie projektowe dla inwestorów i architektów,
 • montaż,
 • konserwacje,
 • modernizacje i wymiany istniejących urządzeń (w tym także innych firm),
 • konsultacje i przeszkolenia właścicieli naszych urządzeń,
 • udział w odbiorach i corocznych badaniach UDT.

więcej mniej image/svg+xml

Ecophon

ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa

email: info.ecophon@saint-gobain.com
tel: +48 22 567 14 83

Ecophon

www.ecophon.com/pl

Ecophon opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty akustyczne i systemy, które przyczyniają się do stworzenia dobrego środowiska do pracy, nauki, rekonwalescencji, a także rozrywki. Hasło firmy „Dźwięk wpływa na ludzi” jest podstawą wszystkich jej działań.

Ecophon jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain. Posiada oddziały w 14 krajach, przedstawicielstwa w 30 krajach na całym świecie, zatrudniające około 750 pracowników. Główna siedziba znajduje się w Hyllinge, na obrzeżach Helsingborgu, w Szwecji.

więcej mniej image/svg+xml

AERECO Wentylacja Sp. z o.o.

ul. Dobra 13, Łomna Las, 05-152 Czosnów

email: biuro@aereco.com.pl
tel: +48 22 380 30 00
faks: +48 22 380 30 01

AERECO Wentylacja Sp. z o.o.

www.aereco.com.pl

AERECO WENTYLACJA sp. z o.o. jest liderem na rynku wentylacji w zakresie rozwiązań dla budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Firma powstała we Francji, w 1983 roku w celu wdrożenia do produkcji opracowanego i opatentowanego przez właścicieli firmy systemu wentylacji HIGROsterowanej.

Od 1999 roku AERECO oferuje swoje systemy również w Polsce, realizując w tym czasie wiele inwestycji oraz zdobywając zaufanie coraz większego grona inwestorów. Firma w swojej ofercie posiada także asortyment zabezpieczeń przeciwpożarowych.

AERECO dąży przede wszystkim do zadowolenia swoich klientów, które płynie z użytkowania mieszkań wyposażonych w systemy wentylacji AERECO. Komfort, jaki zapewniają oferowane systemy obejmuje utrzymanie odpowiednich warunków higieniczno-sanitarnych, termicznych oraz akustycznych w mieszkaniach. Systemy wentylacji AERECO gwarantują optymalną jakość i ilość świeżego powietrza, zapewniając przy tym minimalne zużycie energii oraz oszczędność zapotrzebowania na ciepło do podgrzewania powietrza wentylacyjnego nawet do 50 proc.

Elementy układu wentylacyjnego HIGRO AERECO działają samoczynnie, w zależności od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Zmieniają strumień powietrza przepływającego przez mieszkanie dostosowując wentylację do zmiennych potrzeb w ciągu dnia, pory roku oraz całego cyklu użytkowania budynku. Zastosowanie systemu HIGRO zabezpiecza mieszkania przed pojawianiem się pleśni, grzybów oraz kondensowaniem się pary wodnej na elementach stolarki okiennej.

Systemy posiadają certyfikat efektywności energetycznej Narodowej Agencji Poszanowania Energii. Zastosowanie systemu pomoże spełnić wymagania warunków technicznych dotyczących maksymalnej wartości wskaźnika Ep. Elementy systemu są rekomendowane przez Instytut Techniki Budowlanej do stosowania w budownictwie.

AERECO zapewnia kompleksowe doradztwo techniczne oraz profesjonalną pomoc projektową oferowanych systemów na każdym etapie inwestycji (koncepcji, projektów, dokumentacji wykonawczej, dostawie, instalacji i montażu, rozruchu, serwisie). Korzyści płynące ze współpracy z AERECO oraz stosowanie systemów wentylacji przekonały już wielu inwestorów. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wykonaliśmy ponad 3 000 projektów instalacji wentylacji w budynkach wielorodzinnych. W elementy wentylacji AERECO wyposażono ponad 500 000 mieszkań w Polsce.

więcej mniej image/svg+xml

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o. o.

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o. o.

www.wienerberger.pl

Wienerberger działa na polskim rynku od prawie 20 lat. Jako czołowy producent ceramicznych materiałów budowlanych dostarcza nowoczesne rozwiązania, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami. Połączenie innowacyjnych technologii i dwustuletniej tradycji czyni z Wienerberger technologicznego lidera jakości na polskim rynku z trzema wyróżniającymi się grupami produktów. Są to ceramiczne cegły konstrukcyjne i stropy Porotherm, cegły klinkierowe Terca oraz dachówki ceramiczne Koramic.

  Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o. o. jest częścią koncernu Wienerberger AG, największego na świecie producenta cegieł, lidera w produkcji dachówek ceramicznych w Europie, jak również wiodącego producenta kostki brukowej w centralnej i wschodniej Europie. Wienerberger AG to również firma o ugruntowanej pozycji na rynku systemów rur w Europie. Założona w 1819 roku, na całym świecie posiada ponad 220 zakładów w 30 krajach.

więcej mniej image/svg+xml

Schöck Sp. z o.o.

ul. Jana Olbrachta 94, 01-102 Warszawa

tel: +48 22 533 19 22
faks: +48 22 533 19 19

Schöck Sp. z o.o.

www.schock.pl

Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno i wielorodzinnego.

Grupa Schöck zatrudnia łącznie ponad 500 pracowników. Oprócz głównej siedziby w Baden-Baden firma Schöck posiada magazyn dystrybucyjny w Essen i zakład produkcyjny w Halle/Saale. Pozostałe oddziały firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone między innymi w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech.

Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i rozprowadza innowacyjne elementy i systemy budowlane dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych zgodnie z hasłem: „budować nowocześnie”. Firma Schöck koncentruje się przy tym na fizyce budowli, statyce i pewnych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Oprócz rozwiązań technicznych firma Schöck zwraca szczególnie uwagę na usługi i serwis. Dzięki temu wszystkie grupy klientów mają dostęp do szkoleń, programów obliczeniowych,  informacji technicznych i koniecznego doradztwa technicznego, aby „budować nowocześnie”.

więcej mniej image/svg+xml

Biuro Administracyjne / SNB
opracowanie

Biuro Administracyjne / SNB

image/svg+xml

Chcesz skomentować artykuł?

Napisz do nas