stowarzyszenie

władze SNB

Zarząd SNB

kadencja 2019-2022

Rafał Finster

prezes Zarządu

Od 1999 roku dyrektor firmy AERECO WENTYLACJA, współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Polska Wentylacja, pomysłodawca Forum Wentylacja. Wykształcenie ekonomiczne i humanistyczne, wieloletni menadżer zarządzający.

Radosław Borkowski

Wiceprezes Zarządu

Dyrektor Zarządzający Somfy Polska, z firmą związany od 2001 r. W ostatnich latach do swoich sukcesów może zaliczyć dwucyfrowe wzrosty sprzedaży produktów Somfy i dynamiczny rozwój segmentu domów inteligentnych.

Jerzy Klimm

Wiceprezes Zarządu

Szef Działu Zarządzania Produktem w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana. Członek Rady Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa (od 2014), Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Producentów Ceramiki Poryzowanej (od 2002), Szef Sekcji Technicznej Związku Pracodawców Ceramiki Budowlanej (od 2002). Członek 3 Komitetów Technicznych PKN. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

dr inż. Tomasz Klinke

Wiceprezes Zarządu

Od 1971 pełniący różnorodne funkcje na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej (obecnie Wydział Inżynierii Środowiska) Politechniki Warszawskiej, w tym od 1980 do chwili obecnej na stanowisku adiunkta, w latach 1993-1999 Kierownik ds. jakości w Laboratorium Zakładu Wentylacji i Klimatyzacji, 1999-2011 Prodziekan ds. Studenckich, 2002-2005 V-ce Dyrektor ds. Naukowych, 2005-2007 Dyrektor Wydziału. Od 1985 Rzeczoznawca ds. Wentylacji i Klimatyzacji przy Polskim Zrzeszeniu Inżynierów i Techników Sanitarnych (upr. nr 1316/85). W latach 1987-1997 Rzeczoznawca w Dziedzinie Ochrony Środowiska przy Ministrze Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (upr. nr 358/87). Posiada również wieloletnie doświadczenie w sektorze prywatnym. Od 2007 Członek Komitetu Inżynierii Lądowej PAN - Sekcja Ciepłownictwa i Klimatyzacji, a od 2011 Główny Specjalista ds. Wentylacji i Klimatyzacji w projekcie CEZAMAT (Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii) współfinansowanym przez Unię Europejską.

Komisja Rewizyjna SNB

kadencja 2019-2022

Andrzej Makuliński

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikacji radcowskiej i sądowej. Od 2002 r. radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2007 r. jest partnerem w kancelarii Prokurent. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, prawie spółek i papierów wartościowych, prawie reklamy i nieuczciwej konkurencji oraz prawie szkolnictwa wyższego. Posiada doświadczenie w zakresie wprowadzania akcji spółek do obrotu na rynku regulowanym, a także przeprowadzania procesów przekształceniowych i połączeniowych spółek prawa handlowego. W ramach praktyki zawodowej aktywnie występuje przed sądami, reprezentując przedsiębiorców i osoby fizyczne, a ponadto wspiera swoich Klientów w procesach negocjacyjnych.

Marzena Drabecka

Członek Komisji Rewizyjnej

W 1985 roku uzyskała tytuł mgr inż. na Politechnice Warszawskiej, wydział ISiW; w latach 1986-1993 pracowała jako asystent projektanta instalacji sanitarnych w Autorskich Pracowniach Architektury, od 1993 prowadzi własną firmę w zakresie projektowania instalacji sanitarnych. W tym okresie pracownia wykonała kilkadziesiąt projektów znaczących obiektów w tym: budynki wysokościowe biurowe, użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowe, obiekty zabytkowe, szpitale, zakłady przemysłowe.

dr inż. Konrad Witczak

Członek Komisji Rewizyjnej

Audytor i certyfikator energetyczny budynków. Konsultant ds. efektywności energetycznej w firmie BuildDesk Polska (obecnie Rockwool Polska). Doktorat obroniony w Katedrze Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych Politechniki Łódzkiej. Autor i współautor programów komputerowych dotyczących obliczeń energetycznych budynków. Zainteresowania naukowe: modelowanie procesów cieplno -- wilgotnościowych, symulacje energetyczne budynków.
Biuro Administracyjne / SNB
opracowanie

Biuro Administracyjne / SNB

image/svg+xml

Chcesz skomentować artykuł?

Napisz do nas